Prečo ja

17 rokov na pozíciách stredného a vrcholového manažmentu v oblasti ľudských zdrojov, koučingu, rozvoja tímov či jednotlivcov. Skúsenosť, ktorá mi umožnila porozumieť klientom z korporátneho prostredia a pochopiť firemnú rozmanitosť.

10 rokov v zahraničí, život v medzinárodnom prostredí. Dobrý základ na spoznávanie nových ľudí a nových kultúr. Práve vďaka tomu som pochopila, akí sme rozdielni. Táto skúsenosť mi pomohla akceptovať tieto rozdiely a naučila ma s nimi pracovať. Taktiež mi umožnila využívať pri práci iné jazyky - anglický a srbský.

V roku 2010 som začínala s koučingom ako interný kouč. Po odchode z korporátneho prostredia v roku 2013 som sa rozhodla zmeniť moje kariérne smerovanie. Stala som sa konzultantom a koučom. Zamerala som sa na to, čo som chcela a vedela robiť - pomáhať ľuďom v ich rozvoji, podporovať ich pri hľadaní toho podstatného v ich profesionálnom a osobnom živote.

Venujem sa korporátnym spoločnostiam, rodinným firmám, podnikateľom aj jednotlivcom. Či už chcete, aby váš biznis narástol, alebo hľadáte rast v rámci biznisu, moje skúsenosti, vášeň a odhodlanie vám pomôžu!

Najpodnetnejší tréning v mojej profesionálnej kariére

The Art and Science of Coaching od Erickson College z Vancouvru - výcvik v koučingu zameraného na riešenie. Ukázal mi, že každý máme v sebe vnútornú silu, motiváciu a potenciál dosiahnuť, po čom túžime.

Jeden z najúspešnejších príbehov mojej praxe

Rok 2012 - klient, ktorý odišiel z korporátu, sa rozhodol založiť firmu. Začiatok podnikania sprevádzali obavy niekoho zamestnať a strach, že ho nebude vedieť dlhodobo platiť. Aj vďaka mojej profesionálnej podpore obavy prekonal, následne zamestnal nie jedného, ale viacerých zamestnancov. Dnes má prosperujúcu spoločnosť so zákazníkmi na troch kontinentoch. Otázka znie, čo by bolo, keby svoj strach neprekonal?

Najsilnejší moment zo stretnutia s klientom

Spontánne objatie klientky v momente, keď si zrazu uvedomila, akú zmenu v kariére a vo svojom živote má urobiť. Nestáva sa často, aby klienti prejavili tak spontánne svoje reakcie. Ale práve tieto momenty sú pre nás konzultantov a koučov tie NAJ. Pretože sme ľudia a situácie, ktoré riešime s našimi klientmi, sa často podobajú tým, ktoré riešime, alebo sme riešili, v našom pracovnom či súkromnom živote.